12 հատ / սահմանել FTTH օպտիկամանրաթելային գործիքային հավաքածու օպտիկամանրաթելային մաքրիչով -70 + 10dBm օպտի...

-67%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 5mW մետաղական գրիչի ոճով օպտիկամանրաթելային տեսողական թերությունների տեղորոշիչ Կարմիր լազերային մալ...

Դիտել Ավելին

KELUSHI All-IN-ONE FTTH օպտիկամանրաթելային չափիչ -70-ից մինչև + 10dbm և 10 մկվ 10 կմ օպտիկամանրաթելային մալ...

Դիտել Ավելին

4G LTE փակ առաստաղի ալեհավաք 2G 3G UMTS 4G ալեհավաք 5 մ մալուխ N արական միակցիչ բջջային ազդանշանային ուժեղա...

-48%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 10mw օպտիկամանրաթելային տեսողական թերությունների հայտնաբերիչ 2.5 մմ միակցիչի համար Mini RGT կարմիր ...

Դիտել Ավելին

KELUSHI 2016 Visual Fault Locator 30mW Detector FC Արական LC Իգական ադապտեր LC / SC / ST / FC միակցիչի մալո...

Դիտել Ավելին

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ ամրագրված անլար տերմինալ LCD էկրանով, աջակցության ազդանշանային համակարգ, PABX, հ...

-12%
Դիտել Ավելին

2019 NEW SURECOM SW-102 երեք ադապտեր 125-520 ՄՀց թվային VHF / UHF հոսանքի և SWR հաշվիչով մեքենայի ռադիոյի և...

-15%
Դիտել Ավելին

433MHz ASK անլար տրանսֆորմատոր ստացողի մոդուլային հավաքակազմ (1 հատ փոխանցող STX882 + 1 հատ ստացողի SRX882 ...

-26%
Դիտել Ավելին

KELUSHI FSM 22 50 60 80S Fusionadora Fibra Optica էլեկտրոդ Fujikura էլեկտրոդներ օպտիկամանրաթելային Fusion S...

Դիտել Ավելին

KELUSHI FC-6S Օպտիկամանրաթել մաքրող Սառը միացնող գործիք Օպտիկական մանրաթել մաքրող միջոց SUMITOMO ծածկույթի ...

Դիտել Ավելին

2 հատ / լոտ RF4431 - 868MHz | 915MHz Si4431 chip 13dBm ՌԴ անլար հաղորդիչ հաղորդիչ մոդուլ

Դիտել Ավելին

KELUSHI Անվճար առաքում 10mw Pen Style Visual Fault Locator Կարմիր լազերային լույսի աղբյուր / օպտիկամանրաթել...

Դիտել Ավելին

3G / 4G ալեհավաք CRC9 վարդակից միակցիչով 1920-2670 Mhz FOR Huawei մոդեմի համար (2 հատ / լոտ)

Դիտել Ավելին

KELUSHI օպտիկական մանրաթելեր Toos Սառը միացում FC-6S օպտիկամանրաթելային մաքրիչ կտրող 250 մմ - 900um 12 դիրք

Դիտել Ավելին

KELUSHI 50 հատ / շատ SC օպտիկամանրաթելային արագ միակցիչ մուլտիմոդ FTTH SC մեկ ռեժիմ UPC արագ միակցիչ

Դիտել Ավելին

2 հատ հատ 433mhz RF LoRa մոդուլ SX1278 PM1280 Հեռահար հաղորդակցման ստացող և հաղորդիչ SPI LORA IOT + 2 հատ 4...

-10%
Դիտել Ավելին

4 հատ հատ 10Gtek 1M (3.3ft) LC-LC OM3 երկկողմանի բազմամոդ 10G օպտիկամանրաթելային մալուխ 50/125 2 մմ օպտիկամ...

Դիտել Ավելին

Htb-3100ab օպտիկական մանրաթելային մեդիա փոխարկիչ օպտիկամանրաթելային փոխանցիչ Միավոր մանրաթելային փոխարկիչ 2...

Դիտել Ավելին

10 հատ հատ / լոտ SW433-ZD115 433MHz շահույթ 2.15 dBi Ռետինե ծալովի ալեհավաք տղամարդկանց SMA գլխով անլար մոդ...

-17%
Դիտել Ավելին

Օպտիկական մանրաթելային գործիք 10MW տեսողական թերությունների հայտնաբերիչ + RY3200 օպտիկական էներգիայի չափիչ ...

Դիտել Ավելին

CATV հեռարձակող հեռուստատեսություն YJ350C -50 + 26dBm դյուրակիր մինի օպտիկամանրաթելային էներգիայի չափիչ

Դիտել Ավելին

2.4 ԳՀց Omni ուղղահայաց ապակեպլաստե անտենա 12dB wifi ալեհավաք N կանանց միակցիչ

Դիտել Ավելին

1.2ghz չժանգոտվող պողպատ 5 տարրեր yagi 3 մետր RG58U մալուխային cctv հաղորդիչ բացօթյա yagi ալեհավաք F տղամար...

Դիտել Ավելին

20sets X PTT Bezel And Button For Motorola CP1660 CP1200 CP1300

Դիտել Ավելին

Superbat Car թվային ռադիո ունիվերսալ DAB + DVB T2 FM / AM Car ալիքային ալեհավաքի ազդանշանի պառակտիչ ուժեղաց...

-12%
Դիտել Ավելին

2sets / lot 433MHz 100 մետր Անլար մոդուլի հավաքակազմ (ASK հաղորդիչ STX882 + ASK ստացող SRX882) + 4 հատ պղնձ...

-25%
Դիտել Ավելին

Superbat 50 Ohm 868Mhz Antenna 3Dbi Aerial Rubber Signal Booster 60W Input SMA Male Plug Ուղիղ միակցիչ խոզա...

-5%
Դիտել Ավելին

Փոքր հիբրիդ ստեղնային հեռախոսային PABX համակարգ գրասենյակի և տան համար ՝ PC կառավարման ծրագրերով MK308

-14%
Դիտել Ավելին

KELUSHI օպտիկամանրաթելային FTTH գործիքային հավաքածու FC-6S օպտիկամանրաթելային մաքրիչով և օպտիկական հոսանքի ...

Դիտել Ավելին

SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC Cable 10GBASE-CU Պասիվ Ուղղակի Կցորդներ Պղինձ Twinax SFP մալուխ նաև Ubiquit...

Դիտել Ավելին

High Gain 2 / 5dBi 800-2500 MHz Omni ուղղորդված Առաստաղի ալեհավաք կին միակցիչ `կրկնվող GSM CDMA W-CDMA ալեհ...

-50%
Դիտել Ավելին