2PCS / lot 2.4GHz 3dBi WiFi 2.4 գ ալեհավաք Aerial RP-SMA Արական անլար երթուղիչ + 17 սմ PCI U.FL IPX դեպի RP...

Դիտել Ավելին

Htb-3100ab օպտիկական մանրաթելային մեդիա փոխարկիչ օպտիկամանրաթելային փոխանցիչ Միավոր մանրաթելային փոխարկիչ 2...

Դիտել Ավելին

12 հատ / սահմանել FTTH օպտիկամանրաթելային գործիքային հավաքածու օպտիկամանրաթելային մաքրիչով -70 + 10dBm օպտի...

-66%
Դիտել Ավելին

Հեռավոր հեռահաղորդակցական հեռադիտակային գամին astro 320 ալեհավաք SMA արական Garmin ալեհավաք astro 220 alpha100

Դիտել Ավելին

Superbat մեքենայի ալեհավաք DAB DAB + AM / FM ռադիոյի ներկառուցված ուժեղացուցիչի SMA արական միակցիչ ունիվերս...

Դիտել Ավելին

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ ամրագրված անլար տերմինալ LCD էկրանով, աջակցության ազդանշանային համակարգ, PABX, հ...

-12%
Դիտել Ավելին

2 հատ հատ 433mhz RF LoRa մոդուլ SX1278 PM1280 Հեռահար հաղորդակցման ստացող և հաղորդիչ SPI LORA IOT + 2 հատ 4...

-11%
Դիտել Ավելին

KELUSHI բարձր ճշգրտության օպտիկական օպտիկամանրաթելային գործիքներ HS-30 օպտիկական քսուկ կտրիչ 250-900um համա...

Դիտել Ավելին

5pair Htb-3100ab օպտիկական օպտիկամանրաթելային մեդիա փոխարկիչ օպտիկամանրաթելային փոխանցիչ Միավոր օպտիկամանրա...

Դիտել Ավելին

10 հատ NAGOYA NA-771 SMA-F երկակի նվագարկիչ ալեհավաք 144 / 430MHz Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Wa...

-15%
Դիտել Ավելին

4G LTE փակ առաստաղի ալեհավաք 2G 3G UMTS 4G ալեհավաք 5 մ մալուխ N արական միակցիչ բջջային ազդանշանային ուժեղա...

-55%
Դիտել Ավելին

KELUSHI նոր ճշգրիտ օպտիկամանրաթելային էներգիայի չափիչի փորձարկիչ Յոթ ալիքի երկարության օպտիկական էներգիայի ...

Դիտել Ավելին

2pc 4G Antenna 10dbi LTE Aerial 698-960 / 1700-2700Mhz SMA Omnidirectional Magnetic Base for 4G lte FDD / T...

Դիտել Ավելին

Ռետինե պահոց `մանրաթել մաքրող FC-6S- ի համար

Դիտել Ավելին

433MHz ASK անլար տրանսֆորմատոր ստացողի մոդուլային հավաքակազմ (1 հատ փոխանցող STX882 + 1 հատ ստացողի SRX882 ...

-25%
Դիտել Ավելին

FTTH օպտիկամանրաթելային գործիքակազմը պարունակում է օպտիկամանրաթելային ճարմանդ մալուխի գծավոր խցիկով և սայթա...

Դիտել Ավելին

KELUSHI մանրաթել մաքրող SKL-6C մալուխի կտրող դանակ FTTT օպտիկամանրաթելային դանակ գործիքներ Բարձր ճշգրտությա...

Դիտել Ավելին

2 հատ 12 մանրաթելերի բաշխման մալուխ- SC / APC-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / փունջ մանրաթելային խոզանակ

Դիտել Ավելին

FWDM Module 1310nm / 1490nm / 1550nm Filter WDM Fc / upc tx1550rx1310 + 1490

Դիտել Ավելին

KELUSHI VFL օպտիկամանրաթելային մալուխ Կարմիր լազերային թեստերի գրիչ Տեսողական սխալի հայտնաբերիչ օպտիկամանրա...

Դիտել Ավելին

Superbat 3 հատ WiFi անտենա 2.4 ԳՀց 12dBi Omni ուղղորդված ռետինե բադերի օդային ուժեղացուցիչ RP-SMA արական IE...

Դիտել Ավելին

Անվճար առաքում 10 հատ / լիտր 0.9 մմ պողպատե խողովակ 1x16 Mini SC / APC միակցիչ 1:16 16 Պորտ օպտիկամանրաթելա...

-14%
Դիտել Ավելին

PABX համակարգ MD206 Office PBX անվճար առաքման համար

Դիտել Ավելին

KELUSHI OTDR Մեռած գոտու վերացման օպտիկամանրաթելային օպտիկամանրաթելային օպտիկամանրաթելային մալուխի գործարկի...

Դիտել Ավելին

KELUSHI մանրաթել մաքրող SKL-6C մալուխ կտրող դանակ FTTT օպտիկամանրաթելային դանակ գործիքներ Դանակ կտրող բարձր...

Դիտել Ավելին

2sets / lot 433MHz 100 մետր Անլար մոդուլի հավաքակազմ (ASK հաղորդիչ STX882 + ASK ստացող SRX882) + 4 հատ պղնձ...

Դիտել Ավելին

KELUSHI 100 հատ / շատ SC օպտիկամանրաթելային արագ սառը միակցիչ FTTH SC մեկ ռեժիմ UPC արագ միակցիչ

Դիտել Ավելին

JW4103N 1310 / 1550nm ձեռքի մանրաթելային օպտիկական խոսակցությունների հավաքածու

Դիտել Ավելին

KELUSHI 1MW 5Km պլաստմասսայե օպտիկական օպտիկական վիզուալ սխալի հայտնաբերիչ Կարմիր լազերային գրիչի փորձարկմա...

Դիտել Ավելին

4G անտենա 4G բացօթյա անտենա 20dBi Yagi ալեհավաք N կին հեռախոսային ազդանշան ընդունում է ալեհավաքը 4G ազդանշա...

-48%
Դիտել Ավելին

SM&MM բազմալեզու ավտոմատ վեց շարժիչներ Խելացի FTTH օպտիկամանրաթելային ճկման մեքենա օպտիկական մանրաթելեր Fus...

-50%
Դիտել Ավելին

Superbat Car HSD Cable Fakra A Black / 9001 Crimp Female Jack Straight RF Coaxial միակցիչ Dacar 535 4 բևեռա...

-12%
Դիտել Ավելին