12 հատ / սահմանել FTTH օպտիկամանրաթելային գործիքային հավաքածու օպտիկամանրաթելային մաքրիչով -70 + 10dBm օպտի...

-63%
Դիտել Ավելին

2sets / lot 433MHz 100 մետր Անլար մոդուլի հավաքակազմ (ASK հաղորդիչ STX882 + ASK ստացող SRX882) + 4 հատ պղնձ...

Դիտել Ավելին

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ ամրագրված անլար տերմինալ LCD էկրանով, աջակցության ազդանշանային համակարգ, PABX, հ...

-12%
Դիտել Ավելին

Htb-3100ab օպտիկական մանրաթելային մեդիա փոխարկիչ օպտիկամանրաթելային փոխանցիչ Միավոր մանրաթելային փոխարկիչ 2...

Դիտել Ավելին

KELUSHI New Handheld Laser Pointer 20mW 20km օպտիկամանրաթելային տեսողական թերությունների տեղորոշիչ, Թեստերի...

Դիտել Ավելին

SM SX PVC 3 մմ 30 մետր SC / APC օպտիկամանրաթելային մալուխներ SC / APC-SC / APC օպտիկամանրաթելային բծախցիկ

Դիտել Ավելին

KELUSHI FC-6S Օպտիկամանրաթել մաքրող Սառը միացնող գործիք Օպտիկական մանրաթել մաքրող միջոց SUMITOMO ծածկույթի ...

Դիտել Ավելին

2 հատ հատ 433mhz RF LoRa մոդուլ SX1278 PM1280 Հեռահար հաղորդակցման ստացող և հաղորդիչ SPI LORA IOT + 2 հատ 4...

-11%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 2018 Նոր 13 հատ / Սահմանել FTTH օպտիկամանրաթելային գործիքային հավաքածու ՝ FC-6S բծերով և պլաստիկով ...

Դիտել Ավելին

Superbat 50 Ohm 868Mhz Antenna 3Dbi Aerial Rubber Signal Booster 60W Input SMA Male Plug Ուղիղ միակցիչ խոզա...

-16%
Դիտել Ավելին

1PCS 802.11b / g / n 2.4G 22dBi Antenna High Gain WIFI Booster Wireless Lan ամենատարածված RP-SMA ալեհավաք

Դիտել Ավելին

433MHz ASK անլար տրանսֆորմատոր ստացողի մոդուլային հավաքակազմ (1 հատ փոխանցող STX882 + 1 հատ ստացողի SRX882 ...

-25%
Դիտել Ավելին

KELUSHI Fusion Splicer Էլեկտրոդների գավազան (DVP-720B / 730/750) 1 հատ անվճար առաքում

Դիտել Ավելին

10 հատ հատ SC / APC օպտիկամանրաթելային խոզապուխտ ՝ մեկ ռեժիմով (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0.9 մմ մալուխ

Դիտել Ավելին

Օպտիկական մանրաթել Toolkit օպտիկամանրաթելային գործիքատուփ / փաթեթ FTTH հատուկ գործիքային հավաքածու ցանցային...

Դիտել Ավելին

SFP-H10GB-CU2M 10G 2M SFP + DAC Cable 10GBASE-CU Պասիվ Ուղղակի Կցորդներ Պղինձ Twinax SFP մալուխ նաև Ubiquit...

Դիտել Ավելին

KELUSHI օպտիկամանրաթելային ջրաչափիչ DXP-20B -70 ~ 10dBm կարգավորելի գործվածքային օպտիկամանրաթելային մալուխի...

Դիտել Ավելին

KELUSHI մանրաթել մաքրող SKL-6C մալուխի կտրող դանակ FTTT օպտիկամանրաթելային դանակ գործիքներ Բարձր ճշգրտությա...

Դիտել Ավելին

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-One օպտիկամանրաթելային ջրաչափիչ -70-ից մինչև + 10dBm 1 մվտ 5 կմ մանրաթելայ...

Դիտել Ավելին

CATV հեռարձակող հեռուստատեսություն YJ350C -50 + 26dBm դյուրակիր մինի օպտիկամանրաթելային էներգիայի չափիչ

Դիտել Ավելին

20Pair X Volume Knob + Channel ընտրիչ Knob EP450 MTX960 GP328PLUS

Դիտել Ավելին

QSFP մալուխ QSFP-H40G-CU2M CAB-Q-Q-2M QFX-QSFP-DAC-2M QSFP + 40G պասիվ ուղղակի կցորդ պղնձի մալուխ 30AWG

Դիտել Ավելին

KELUSHI 1-5mW վիզուալ սխալի հայտնաբերիչ օպտիկամանրաթելային լազերային ցուցիչի մալուխի ստուգիչ մետր ՝ CATV- ի...

Դիտել Ավելին

gsmjustoncct 2017 նոր 100% ծագման UFI DONGLE / Ufi Dongle աշխատանքը ufi տուփի հետ

Դիտել Ավելին

VOTK 1/4 ալիք պրոֆեսիոնալ GP ալեհավաք FM հաղորդիչ ալեհավաք 5W-100W 8 մետր 26ft մալուխով

-6%
Դիտել Ավելին

Yagi Antenna 3G WCDMA 18dbi Բացօթյա անտենա 3G Booster ալեհավաք N-ի հետ `բջջային ազդանշանային կրկնվող բջջայի...

-46%
Դիտել Ավելին

20KM SC- ից RJ45 Gigabit Ethernet Media Converter, Single mode Dual SC Fiber, 1000Base-LX- ից 10/100 / 1000...

Դիտել Ավելին

KELUSHI մեծածախ գինը 10 մվտ օպտիկամանրաթելային մալուխի փորձարկիչ Կարմիր լույսի լազերային տեսողական թերությո...

Դիտել Ավելին

SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC Cable 10GBASE-CU Պասիվ Ուղղակի Կցորդներ Պղինձ Twinax SFP մալուխ նաև Ubiquit...

Դիտել Ավելին

806-960 / 1710-2700MHz ամբողջական խումբ Բացօթյա Omni ուղղորդիչ N Իգական gsm 3G 4G կրկնող ալեհավաք

Դիտել Ավելին

10 հատ NAGOYA NA-771 SMA-F երկակի նվագարկիչ ալեհավաք 144 / 430MHz Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Wa...

-17%
Դիտել Ավելին

Superbat 2dbi 824-960Mhz 1710-1990Mhz GSM / UMTS / HSPA / CDMA Antenna Fakra D Իգական Jack միակցիչ RG174 3M...

-16%
Դիտել Ավելին