JILong Fiber Fusion Splicer KL-260 / KL-280 / KL-300T 3 IN 1 Fiber Fiber Hold A զույգ

Դիտել Ավելին

Բարձր ճշգրտության FIBER CLEAVER HPC-7S ավտոմատ վերադարձի բերան, կտրող էֆեկտը գերազանցում է CT08- ը

Դիտել Ավելին

Մեծ հզորություն PABX / CP1696-848 8 PSTN տող 48 երկարացում / Վճարման ծրագրային ապահովման կառավարում.

Դիտել Ավելին

Fujikura Fiber Fusion Splicer FSM-60S / 80S / 12S / 21S / 22S SC տաք հալվող գլխի կրող Մի կտոր

Դիտել Ավելին

1.4Km 470MHz USB միջերես Անլար տվյալների հաղորդիչ ստացող SV613

-23%
Դիտել Ավելին

Անվճար առաքում 10PCS 2.4ghz wifi մոդուլ PCB ներկառուցված ալեհավաք ipx / ufl- ով: միակցիչ WIFI Bluetooth մոդ...

Դիտել Ավելին

50setsX PTT կոճակը և PTT bezel- ը Motorola GP88 ռադիոյի 1380159S01 բեռնափոխադրման անվճար

Դիտել Ավելին

20X ալեհավաքի ադապտերների փոխարինող մասեր Motorola GM3188, GM3688 համար

Դիտել Ավելին

20X GM3188 Volume Knob For Motorola GM3188 GM3688 ռադիոյի համար

Դիտել Ավելին

10Gtek մի զույգ արագ Ethernet մեդիա փոխարկիչների, 10 / 100Mbps երկկողմանի մեկ ռեժիմով SC մանրաթել, մինչև 20...

Դիտել Ավելին

2 IN 1 օպտիկամանրաթելային էներգիայի հաշվիչ -70-ից + 10dBm և 1 մվտ 5 կմ օպտիկամանրաթելային մալուխի թեստերի տ...

Դիտել Ավելին

AOR-500A Singlemode 1310 / 1550nm 28 / 26dB 90KM օպտիկական ժամանակային տիրույթի ռեֆլեկտոմետր օպտիկամանրաթել...

Դիտել Ավելին

OPTICAL FIBER CLEAVER EFC-6S մալուխ մաքրող EFC-6S կտրող էֆեկտ, քանի որ FC-6S CT-30 VF-78 IFS-15 V7 CT-06

Դիտել Ավելին

770R 144 / 430mhz բարձրավարկային բարձրորակ մեքենայի ալեհավաք, մեքենայի երկար հեռահարություն երկկողմանի ռադի...

Դիտել Ավելին

Superbat 2320-2345MHz XM արբանյակային ռադիոկայան GPS Shark Antenna Sirius արբանյակային ռադիո-օդային ազդանշա...

Դիտել Ավելին

Անլար էջի զանգահարման համակարգ, անլար ստեղնաշարի ցուցափեղկ, anուցադրման համակարգ ռեստորանային գործարանների ...

Դիտել Ավելին

AOR-500B Singlemode 1310 / 1550nm 32 / 30dB 120KM օպտիկական ժամանակային տիրույթի ռեֆլեկտոմետր օպտիկամանրաթե...

Դիտել Ավելին

KELUSHI նոր ճշգրիտ օպտիկամանրաթելային էներգիայի չափիչի փորձարկիչ Յոթ ալիքի երկարության օպտիկական էներգիայի ...

Դիտել Ավելին

20 հատ / լարի STX882 433MHz Superheterodyne ASK անլար մոդուլ

-30%
Դիտել Ավելին

Superbat 3G ալեհավաք 10dbi 820-2170MHz Aerial 3G GSM UMTS HSUPA մագնիսական մեքենա FME միակցիչ Booster 3M GS...

-13%
Դիտել Ավելին

Superbat 2.4GHz 8dBi Ուղղորդիչ ալեհավաք RP-SMA արական խրոց WIFI անլար ցանցի համար IEEE 802.11b / 802.11g WL...

Դիտել Ավելին

Superbat ծովային ձկնորս GPS GPS ալեհավաք օդային ազդանշանային ուժեղացուցիչ 5M BNC արական խրոց Garmin GPS128 ...

-13%
Դիտել Ավելին

Cisco- ի համար համատեղելի, SFP-10G-ZR 10G 80 կմ SFP + հաղորդիչ հաղորդիչ

Դիտել Ավելին

CISCO- ի համատեղելի, XFP-10GZR-OC192LR Singlemode 70-80KM 10G XFP ZR հաղորդիչ մոդուլի

Դիտել Ավելին

FTTH Գործիքների շարք Սառը կոնտակտային գործիքների հավաքածուներ Օպտիկական հոսանքի չափիչ + անսարքություն

Դիտել Ավելին

Անվճար առաքում X-97 բազմաֆունկցիոնալ FTTH օպտիկական օպտիկամանրաթելային սպիրտավորող մեքենայի ձուլման սպլիկ

Դիտել Ավելին

Բարձր 1Key որակի անջրանցիկ անլար ռեստորանի սև զանգի կոճակ, հյուրերի զանգի մատուցող համակարգ զանգի կոճակ

Դիտել Ավելին

2 հատ հատ / լոտ SV650 TTL 433MHz Տեղակայված է 3 կմ հեռավորության վրա անլար թվային հաղորդիչ հաղորդիչ մոդուլ ...

-16%
Դիտել Ավելին

868MHz ալեհավաք բարձր շահույթ 12dBi 868MHz օպտիկամանրաթելային բույսեր բոլոր ալեհավաքներով 868MHz բացօթյա տա...

Դիտել Ավելին

Անվճար առաքում 10 հատ / լոտ 1X4 PLC Splitter 900um Steel Tube1 * 4 Mini Optical Fibra Splitter Առանց միակցի...

Դիտել Ավելին

OSHINVOY 868MHz ընդհանուր հիմքի ալեհավաք GSM օպտիկամանրաթելային ալեհավաք 8dBi 868MHz տանիքի սահնակ մոնիտորի...

Դիտել Ավելին

Cisco- ի համատեղելի, GLC-SX-MMD 1.25G 550 մ SFP հաղորդիչ հաղորդիչ մոդուլի համար

Դիտել Ավելին