KELUSHI էլեկտրոդի գավազան IFS-10 IFS-15 IFS-15H օպտիկական Fusion Splicer Էլեկտրոդների բեռնաթափման ասեղ 1 հատ

Դիտել Ավելին

5 հատ / լիտր SW433-XP1M արական SMA գլուխ 433MHz հակա-թրթռման ծծիչ ալեհավաք ՝ անլար մոդուլի 1 մմ մալուխով

-16%
Դիտել Ավելին

Էլեկտրոդ մանրաթելային միացման խառնիչ TYPE-39/66 TYPE-71C / 71M Type-81M / 81C TYPE-600C / 400S T39 / 81C / ...

Դիտել Ավելին

Նոր GLC-LH-SM Cisco համատեղելի 1000Base-LX 1.25G 10 կմ SFP հաղորդիչ հաղորդիչ

Դիտել Ավելին

Նոր GLC-LH-SMD Cisco համատեղելի 1.25G DDM / DOM 10 կմ SFP հաղորդիչ հաղորդիչ մոդուլ

Դիտել Ավելին

10 հատ հատ SC / APC-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-2.0mm մալուխ / օպտիկական մանրաթելային խոզանակ

Դիտել Ավելին

Նոր J4859A / B / C HP համատեղելի 1.25G 10 կմ SFP հաղորդիչ հաղորդիչ մոդուլ

Դիտել Ավելին

FTTH Splice օպտիկամանրաթելային գործիքների հավաքածուներ Օպտիկամանրաթելային գործիք 3 հավաքածու Pixian մանրաթե...

Դիտել Ավելին

4 հատ / լոտ 315MHz Superheterodyne ASK անլար հաղորդիչ ստացողի մոդուլային հավաքակազմ (4 հատ հաղորդիչ + 4 հատ...

-30%
Դիտել Ավելին

1000BASE-SX, 1.25G SFP հաղորդիչ, 850nm 550 մ, օպտիկական մոդուլ, LC միակցիչ, MMF, DDM, GLC-SX-MM, համատեղելի...

Դիտել Ավելին

Համար Cisco Linksys համատեղելի ,, Աջակցություն DDM DOM GLC-SX-MMD 1.25G 550 մ SFP հաղորդիչ հաղորդիչ մոդուլի

Դիտել Ավելին

4 հատ հատ STX882 433MHz հաղորդիչ մոդուլ + 4 հատ հատ SRX882 433MHz ստացողի մոդուլ + 8 հատ հատ համապատասխանող...

-30%
Դիտել Ավելին

D-Link, 1000BASE-SX, 1.25G SFP հաղորդիչ, 850nm 550 մ, օպտիկական մոդուլ, դուպլեքս LC միակցիչ, MMF, DDM, GLC-...

Դիտել Ավելին

KELUSHI Original 1pair S178A S123A S123C S123M4 S153A Էլեկտրական եռակցման էլեկտրոդային գավազանով օգտագործու...

Դիտել Ավելին

Superbat WIFI ներքին անտենա 2.4GHz 2.15dBi RP-SMA Tilt-Swivel Rubber Aerial- ի համար անլար D-Link Booster R...

-11%
Դիտել Ավելին

Բարձրորակ 5-2400 mhz 1-ից 4 եղանակներ երկկողմանի մալուխային պառակտիչ փոքր N միակցիչով `վաճառքի էժան գնով մի...

-50%
Դիտել Ավելին

Նոր GLC-T Cisco համատեղելի 1000Base-T 1.25G SFP պղնձե հաղորդիչ մոդուլ

Դիտել Ավելին

KELUSHI FC-6S Օպտիկամանրաթել մաքրող Սառը միացնող գործիք Օպտիկական մանրաթել մաքրող միջոց SUMITOMO ծածկույթի ...

Դիտել Ավելին

KELUSHI Կարմիր լույսի աղբյուր օպտիկական մանրաթելային մալուխի փորձարկիչ 20mW տեսողական սխալի հայտնաբերիչ FTT...

Դիտել Ավելին

1000BASE-SX, 1.25G SFP հաղորդիչ, 850nm 550 մ, օպտիկական մոդուլ, LC միակցիչ, MMF, DDM, GLC-SX-MM, համատեղելի...

Դիտել Ավելին

KELUSHI FTTH օպտիկամանրաթելային չափիչ DXP-40D օպտիկամանրաթելային մալուխի փորձարկիչ -70dBm ~ + 10dBm SC / FC...

Դիտել Ավելին

SC միակցիչ 10 / 100M 1x9 BIDI օպտիկական հաղորդիչ - BIDI Single Fiber 20KM SC 3.3 / 5V 1310TX 1550RX

Դիտել Ավելին

100% գործարանն ուղղակիորեն մատակարարում է 1X2 միանգամյա ռեժիմով WDM Fused WDM 1x2 1310 / 1550nm FBT WDM SC-...

Դիտել Ավելին

12 գույներ SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2- օպտիկական մանրաթել

Դիտել Ավելին

10 հատ LC / UPC-Multimode (50/125) -OM2, OM3, OM4-0.9mm մալուխ / օպտիկական մանրաթել

Դիտել Ավելին

FC միակցիչ 10 / 100M 1x9 BIDI օպտիկական հաղորդիչ - BIDI մեկ օպտիկամանրաթել 20KM FC 3.3 / 5V 1310TX 1550RX

Դիտել Ավելին

5 հատ / լիտր SW433-ZT100 100 մմ 433 ՄՀց ուղիղ Rod ալեհավաք

-22%
Դիտել Ավելին

Թեժ վաճառք 3.0 մմ 1x8 ABS տուփի մոդուլի տիպը SC / PC միակցիչ օպտիկամանրաթելային PLC պառակտիչ

Դիտել Ավելին

8 հատ / լոտ SW433-WT36 433MHz Անկյուն գավազան ալեհավաք ՌԴ մոդուլի համար

-16%
Դիտել Ավելին

KELUSHI օպտիկամանրաթելային էլեկտրական գավազան 41 AV6471 AV6471A AV6471AG AV6496A Fiber Fusion էլեկտրատեխնիկ...

Դիտել Ավելին

FTTH SC UPC 1X8 Cassette PLC Splitter մանրաթելի երկարություն 1.5 մ օպտիկամանրաթելային PLC պառակտիչ Անվճար ա...

Դիտել Ավելին

1X2 միանգամյա ռեժիմով WDM Fused WDM 1x2 1310 / 1550nm FBT WDM FC / APC Պողպատյա խողովակի փաթեթավորում

Դիտել Ավելին