Վերականգնող գործիքներ մանրաթելային միաձուլման խառնիչով տիպի -8C

Դիտել Ավելին

1000Base-T պղնձի SFP TRANSCEIVER, 1000M օպտիկական մոդուլ, RJ45 միակցիչ, համատեղելի է huawei- ի սարքավորման հետ

-9%
Դիտել Ավելին

KELUSHI APM-80T նոր օպտիկական օպտիկամանրաթելային մալուխային թեստերի օպտիկամանրաթելային օպտիկական հաշվիչ ՝ վ...

Դիտել Ավելին

KELUSHI մետաղական օպտիկամանրաթելային մալուխի փորձարկիչ Կարմիր լույսի աղբյուր 20 մվ 20 մկմ օպտիկամանրաթելայի...

Դիտել Ավելին

4 հատ հատ 10Gtek 3M (10 ֆտ) LC-LC OM3 երկկողմանի բազմամոդ 10G օպտիկամանրաթելային մալուխ 50/125 2 մմ LSZH օպ...

Դիտել Ավելին

3G / 4G ալեհավաք CRC9 վարդակից միակցիչով 1920-2670 Mhz FOR Huawei մոդեմի համար (2 հատ / լոտ)

Դիտել Ավելին

10PCS / lot FC-SC մեկ հիմնական օպտիկամանրաթելային մեկ ռեժիմով Օպտիկամանրաթելային մալուխ 3 մ SC օպտիկամանրաթ...

Դիտել Ավելին

2X պարագաների ճկուն մալուխ `բարձրախոսով Motorola GP338 MTX960- ի համար

Դիտել Ավելին

10 հատ / լոտ SW433-WT100 433MHz ռետինե ալեհավաք անվճար առաքման համար

-10%
Դիտել Ավելին

KELUSHI օպտիկական մանրաթելեր Toos Սառը միացում FC-6S օպտիկամանրաթելային մաքրիչ կտրող 250 մմ - 900um 12 դիրք

Դիտել Ավելին

Jakcom B3 Smart Watch օպտիկամանրաթելային սարքավորումների նոր արտադրանքը, որպես Stripper Ftth Vacuum 110 Des...

-10%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 50 հատ / շատ SC օպտիկամանրաթելային արագ միակցիչ մուլտիմոդ FTTH SC մեկ ռեժիմ UPC արագ միակցիչ

Դիտել Ավելին

Ալեհավաքի երկարացման մալուխային ադապտեր SMA արական վարդակից դեպի P SMA կին RG316 12 սմ

Դիտել Ավելին

10 հատ հատ SC / APC-SC / APC-2.0 մմ-PVC-G652D-դեղին-1.5 մ օպտիկական մանրաթելային պաչկորդ / բամբակ

Դիտել Ավելին

Թեժ վաճառք 3.5 մմ արական FM ռադիո ալեհավաք `բջջային հեռախոսի համար MP3 Mp4 աուդիո սարքավորումների համար

Դիտել Ավելին

Օպտիկական էներգիայի չափիչ օպտիկամանրաթելային օպտիկամանրաթելային RY3200A բռնակով օպտիկական հոսանքի հաշվիչ -7...

Դիտել Ավելին

10/100 / 1000M երկակի օպտիկամանրաթել 1x9 օպտիկական հաղորդիչ մոդուլ 20KM 1310nm SC 3.3 / 5V

Դիտել Ավելին

10Gtek BCM5751 Chip Gigabit Ethernet PCI-e սեղանադիր ցանցային քարտ NIC, PCIE քարտ

Դիտել Ավելին

Jakcom R3 Smart Ring օպտիկամանրաթելային սարքավորումների նոր արտադրանք, ինչ վերաբերում է Huawei Olt բևեռային...

-10%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 2018 բարձրորակ օպտիկական օպտիկամանրաթելային մաքրման գործիք օպտիկամանրաթելային միակցիչ մաքրող միջոց

Դիտել Ավելին

Բացօթյա ալեհավաքի N-ի միակցիչի CA-23RS DC-2500MHz ադամանդե երկկողմանի կայծակնային կայծակնային պաշտպանություն

Դիտել Ավելին

10 հատ հատ LC / UPC-LC / UPC օպտիկամանրաթելային Patchcord-SM (9/125) G657B3, G657A2, G657A1, G652D-1m կամ 2...

Դիտել Ավելին

Օպտիկամանրաթելային էներգիայի հաշվիչ -70-ից + 10dBm և 1 մվտ 5 կմ օպտիկամանրաթելային մալուխի փորձարկիչ Տեսողա...

Դիտել Ավելին

Օպտիկամանրաթելային սարքավորումներ ABS ձայներիզ 1x16 ՝ FC LC SC միակցիչով, FTTH GPON EPON OLT համակարգի PLC ...

Դիտել Ավելին

Նոր GLC-BX-U Cisco համատեղելի TX1310 / RX1490nm 1.25G 10 կմ BIDI SFP հաղորդիչ հաղորդիչ մոդուլ

Դիտել Ավելին

Թեժ վաճառք 2 հատ / լոտ1.25G SFP մոդուլ SFP օպտիկամանրաթելային մոդուլ SM Duplex Fiber1310nm 20 կմ LC միակցիչ

Դիտել Ավելին

KELUSHI 10mW գրիչ ոճը Visual Fault Locator Fiber Fiber Tester Detector FC Male to LC Իգական ադապտեր LC / SC...

Դիտել Ավելին

Jakcom R3 Smart Ring Telecom- ի մասերի նոր արտադրանքը, որպես իմ հաշիվը Car Mount Antenna Uhf Vhf նոր գյուտե...

-10%
Դիտել Ավելին

10 հատ / լոտ SW433-ZT28 433MHz Փոքր ուղիղ ռետինե ալեհավաք անվճար առաքման համար

-16%
Դիտել Ավելին

GPS անտենա Fakra MFD2 RNS2 RNS 510 MFD3 RNS-E VW Skoda- ի համար `Benz- ի համար Աուդիո

Դիտել Ավելին

Անվճար առաքում -10PCS / Lot SW433-ZB165 Ստացեք 3.0 dBi Արական պետ 433MHz ուղիղ Rod ալեհավաք

-16%
Դիտել Ավելին

10 հատ MTP / MPO սև օպտիկամանրաթելային ադապտեր / զուգագուլպաներ կրծկալով, հակառակ բանալիով, թե ոչ ՝ մինչև ն...

Դիտել Ավելին