Համարժեք է H3C 10/100 / 1000M-T RJ45 պղնձի SFP հաղորդիչ, օպտիկական մոդուլ, RJ45 միակցիչ, GLC-T-A, Auto բանա...

Դիտել Ավելին

Ծայրահեղ համատեղելի 1000Base-T պղնձի SFP TRANSCEIVER, 1000M օպտիկական մոդուլ, RJ45 միակցիչ, GLC-T

Դիտել Ավելին

5M WIFI կաբելային RP-SMA տղամարդկանց RP-SMA իգական ալեհավաքի Մալուխի ադապտերների երկարացման մալուխ HOT!

Դիտել Ավելին

KELUSHI Անվճար առաքում 10mw Pen Style Visual Fault Locator Կարմիր լազերային լույսի աղբյուր / օպտիկամանրաթել...

Դիտել Ավելին

10 / 100Mbps արագ Ethernet Media Converter, մեկ ռեժիմով SC օպտիկամանրաթել, մինչև 20KM, 10 / 100Base-TX- ից ...

Դիտել Ավելին

Անվճար առաքում 100% գործարան FBT1x2 WDM1310nm / 1550nm wdm միակցիչ WDM1x2 FBT WDM Steel խողովակի փաթեթավորում

Դիտել Ավելին

Նոր JD089B HP համատեղելի 1000Base-T SFP պղնձե հաղորդիչ մոդուլ

Դիտել Ավելին

Վերականգնող գործիքներ մանրաթելային միաձուլման խառնիչով տիպի -8C

Դիտել Ավելին

1000Base-T պղնձի SFP TRANSCEIVER, 1000M օպտիկական մոդուլ, RJ45 միակցիչ, համատեղելի է huawei- ի սարքավորման հետ

Դիտել Ավելին

KELUSHI APM-80T նոր օպտիկական օպտիկամանրաթելային մալուխային թեստերի օպտիկամանրաթելային օպտիկական հաշվիչ ՝ վ...

Դիտել Ավելին

KELUSHI մետաղական օպտիկամանրաթելային մալուխի փորձարկիչ Կարմիր լույսի աղբյուր 20 մվ 20 մկմ օպտիկամանրաթելայի...

Դիտել Ավելին

4 հատ հատ 10Gtek 3M (10 ֆտ) LC-LC OM3 երկկողմանի բազմամոդ 10G օպտիկամանրաթելային մալուխ 50/125 2 մմ LSZH օպ...

Դիտել Ավելին

10PCS / lot FC-SC մեկ հիմնական օպտիկամանրաթելային մեկ ռեժիմով Օպտիկամանրաթելային մալուխ 3 մ SC օպտիկամանրաթ...

Դիտել Ավելին

2X պարագաների ճկուն մալուխ `բարձրախոսով Motorola GP338 MTX960- ի համար

Դիտել Ավելին

10 հատ / լոտ SW433-WT100 433MHz ռետինե ալեհավաք անվճար առաքման համար

Դիտել Ավելին

KELUSHI օպտիկական մանրաթելեր Toos Սառը միացում FC-6S օպտիկամանրաթելային մաքրիչ կտրող 250 մմ - 900um 12 դիրք

-5%
Դիտել Ավելին

Jakcom B3 Smart Watch օպտիկամանրաթելային սարքավորումների նոր արտադրանքը, որպես Stripper Ftth Vacuum 110 Des...

-10%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 50 հատ / շատ SC օպտիկամանրաթելային արագ միակցիչ մուլտիմոդ FTTH SC մեկ ռեժիմ UPC արագ միակցիչ

Դիտել Ավելին

SFP-H10GB-CU2M 10G 2M SFP + DAC Cable 10GBASE-CU Պասիվ Ուղղակի Կցորդներ Պղինձ Twinax SFP մալուխ նաև Ubiquit...

-15%
Դիտել Ավելին

Ալեհավաքի երկարացման մալուխային ադապտեր SMA արական վարդակից դեպի P SMA կին RG316 12 սմ

Դիտել Ավելին

KELUSHI օպտիկամանրաթելային ջրաչափիչ DXP-20B -70 ~ 10dBm կարգավորելի գործվածքային օպտիկամանրաթելային մալուխի...

Դիտել Ավելին

10 հատ հատ SC / APC-SC / APC-2.0 մմ-PVC-G652D-դեղին-1.5 մ օպտիկական մանրաթելային պաչկորդ / բամբակ

Դիտել Ավելին

Թեժ վաճառք 3.5 մմ արական FM ռադիո ալեհավաք `բջջային հեռախոսի համար MP3 Mp4 աուդիո սարքավորումների համար

Դիտել Ավելին

Օպտիկական էներգիայի չափիչ օպտիկամանրաթելային օպտիկամանրաթելային RY3200A բռնակով օպտիկական հոսանքի հաշվիչ -7...

Դիտել Ավելին

10/100 / 1000M երկակի օպտիկամանրաթել 1x9 օպտիկական հաղորդիչ մոդուլ 20KM 1310nm SC 3.3 / 5V

Դիտել Ավելին

10Gtek BCM5751 Chip Gigabit Ethernet PCI-e սեղանադիր ցանցային քարտ NIC, PCIE քարտ

Դիտել Ավելին

Jakcom R3 Smart Ring օպտիկամանրաթելային սարքավորումների նոր արտադրանք, ինչ վերաբերում է Huawei Olt բևեռային...

-10%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 2018 բարձրորակ օպտիկական օպտիկամանրաթելային մաքրման գործիք օպտիկամանրաթելային միակցիչ մաքրող միջոց

Դիտել Ավելին

Բացօթյա ալեհավաքի N-ի միակցիչի CA-23RS DC-2500MHz ադամանդե երկկողմանի կայծակնային կայծակնային պաշտպանություն

Դիտել Ավելին

10 հատ հատ LC / UPC-LC / UPC օպտիկամանրաթելային Patchcord-SM (9/125) G657B3, G657A2, G657A1, G652D-1m կամ 2...

Դիտել Ավելին

Օպտիկամանրաթելային էներգիայի հաշվիչ -70-ից + 10dBm և 1 մվտ 5 կմ օպտիկամանրաթելային մալուխի փորձարկիչ Տեսողա...

Դիտել Ավելին

Օպտիկամանրաթելային սարքավորումներ ABS ձայներիզ 1x16 ՝ FC LC SC միակցիչով, FTTH GPON EPON OLT համակարգի PLC ...

Դիտել Ավելին